10 labākas atvērtā koda bezmaksas interneta veikalu programmas

Atvērtā koda interneta veikali

Iepirkšanas risinājumu nozare mūsdienās palielinās. Ja Jūs gribat izveidot savu interneta veikalu, pastāv vairāki varianti, no kuriem izvēlēties. Šeit ir saraksts ar bezmaksas atvērtā koda interneta veikalu risinājumiem. Katra programma ir izveidota, lai piesaistīt noteiktu klientu un pakalpojumu grupu. Ir svarīgi iepazīties ar interneta veikalu risinājumiem pirms izdarīt savu izvēli.

1. Magento

Magento ir daudzfunkcionāls interneta veikalu risinājums, izveidots izmantojot atvērtā koda tehnoloģiju, kas piedāvā interneta tirgotājiem nebijušu elastību, pārvaldot savu interneta veikala izskatu, saturu un funkcionalitāti. Magento intuitīvais administrācijas interfeiss ietver plašas marketinga iespējas, optimizāciju meklētājprogrammām un preču pārvaldes rīkus, kas dod iespēju tirgotājiem veidot interneta veikalus, kuri ir pielāgoti viņu biznesa unikālajām vajadzībām.

2. Opencart

OpenCart ir atvērtā koda uz PHP bāzes veidota online iepirkumu groza sistēma. Spēcīgs e-komercijas risinājums interneta tirgotājiem ar iespēju veidot savu online biznesu un piedalīties e-komercijā ar minimālām izmaksām. OpenCart ir jau gatavs interneta veikala risinājums. To var vienkārši ieinstalēt, izvēlēties veidni, pievienot preces un viss ir gatavs, lai jau sāktu pieņemt pasūtījumus.

3. OSCommerce

OSCommerce ir e-komercijas interneta veikalu risinājums, kas piedāvā daudz dažādu gatavu funkciju un ļauj uzstādīt interneta veikalu diezgan ātri un vienkārši. Tas ir pieejams bezmaksas kā uz atvērtā koda balstīts risinājums. Tagad osCommerce ir jaunajā līmenī, tuvojoties e-komercijas vispārīgiem risinājumiem, to ne tikai ir viegli uzstādīt un uzturēt, bet tas arī atvieglo interneta veikala administrātoriem prezentēt viņu veikalus saviem klientiem ar viņu unikālajām vajadzībām.

4. Prestashop

Prestashop ir godalgotais e-komercijas risinājums, kas uzvarēja Best Open Source Business Application. Izplatīts saskaņā ar atvērtā koda licenci, Prestashop tagad izmanto daudzos interneta veikalos visā pasaulē. To atbalsta vairāku izstrādātāju kopienas, kuri bieži izveido dažādus papildinājumus, lai paplašinātu Prestashop funkcionalitāti.

5. Ubercart

Ubercart ir atvērtā koda e-komercijas iepirkumu groza sistēma, kas pilnībā saintegrē Jūsu interneta veikalu ar Drupal, vadošo atvērtā koda satura vadības sistēmu. Tā ir spēcīga kombinācija ikvienam, kas vēlas veidot lietotāju grupu ap produktu, pārdot piekļuvi īpašam saturam, piedāvāt maksas failu lejupielādes un vēl daudz ko vairāk.

6. Zen Cart

ZenCart patiesi ir e-komercijas māksla. Bezmaksas, lietotājam draudzīga, atvērtā koda iepirkumu groza programma. Šo interneta veikalu programmu izstrādā veikalu īpašnieku, programmētāju, dizaineru un konsultantu domubiedru grupa, viņi uzskata, ka e-komericijas mājas lapu dizainu var un vajag veidot savādāk. ZenCart piedāvā lielisku atbalstu un pamācības ar plašu dokumentāciju, lai palīdzētu Jums katrā posmā.

7. Tomato Cart

Tomato Cart ir nākamās paaudzes atvērtā koda iepirkumu groza sistēma, kura tika izveidota kā atzarojums no osCommerce 3 kā atsevišķs projekts. TomatoCart administrācijas daļa ir pilnībā pārrakstīta, pamatojoties uz ExtJS, kas ir pārrobežu pārlūku JavaScript bibliotēka Rich Internet Applications veidošanai. Tas ietvēr daudz augstas veiktspējas un pielāgojamu lietotāja interfeisa logrīku, lai vienkāršotu darbu ar web aplikācijām. Web aplikācija ļauj lietotājiem saglabāt vairākus logus atvērtus vienlaicīgi, kas atļauj lietotājiem strādāt ar vairākiem moduļiem, piemēram, ar produktiem, klientiem un pasūtījumiem vienā un tajā pašā laikā.

8. Zeus Cart

Zeus Cart ir neticami stabila atvērtā koda iepirkumu groza sistēma ar bagātīgu interfeisu. Tas ir vienkāršs e-komercijas programmatūras kopums, kas ļauj pat netehniskai personai ar minimāliem centieniem atvērt interneta veikalu. ZeusCart ir internetā izvietots PHP/My SQL iepirkumu grozs, kurš ir vienkāršs, jaudīgs, un kuru ir vienkārši izmantot. Zeus Cart iekļauj sevī vairākas marketingam pielāgotas funkcijas, kuras var Jums palīdzēt palielināt Jūsu pārdošanas apjomus, veicināt atkārtorus pirkumus un palielināt klientu apmierinātību.

9. Spree Commerce

Spree ir 100% atvērtā koda e-komercijas platforma, kas darbojās uz populārās Ruby on Rails sistēmas. Tā tika izstrādāta, lai padarītu pielāgošanu un modernizāciju pēc iespējas vienkāršāku. Spree atbalsta liela izstrādātāju kopiena visā pasaulē un tas ir viens no populārākajiem atvērtā koda projektiem.

10. Abante Cart

AbanteCart ir bezmaksas uz PHP bāzes veidots e-komercijas risinājums tirgotājiem, kas sniedz iespēju izveidot online biznesu un pārdot preces internetā ātri un efektīvi. AbanteCart programmu veido un atbalsta pieredzējuši entuziasti, kuri ir kaislīgi par savu darbu un ieguldījumu e-komercijas nozarē. AbanteCart ir vairāk nekā vienkārši iepirkumu grozs, tas ir strauji augoša interneta veikalu programma ar daudzām priekšrocībām.