Kā lejupielādēt un instalēt Opencart 2.0?

Tieši tā, ir iespējams lejupielādēt ilgi gaidīto OpenCart versiju 2.0. Izstrādātāju no visas pasaules pēc tūkstošiem izstrādes stundu ir pārliecināti,ka šī ir līdz šim labākā OpenCart versija. OpenCart 2.0 ir aprīkota ar daudzām jaunām iespējām, iekļaujot:

  • Pilnībā responsīvu dizainu
  • OCmod – virtuālo failu pārveidošanu
  • Pārveidotu administrācijas paneli
  • Vairak maksājumu sistēmu standarta instalācijā
  • Notikumu paziņojumu sistēmu
  • Pielāgojamus formu laukus

Neskatoties uz to, ka OpenCart 2.0 ir izlaista, Opencart 1.5.6.* ir joprojām uzskatāma par stabilāko, pieejamo OpenCart versiju un joprojām tiks atbalstīta nākamos sešus mēnešus. Tā kā OpenCart 2.0. ir tikai nesen iznākusi, daudzi moduļi vel nav saderīgi. Ieteicams pārbaudīt visu moduļu un paplašinājumu saderību, kurus vēlaties izmantotsavā veikalā, pirms lejupielādējiet OpenCart 2.0. Open Cart Extenssion Store joprojām piedāvā tūkstošiem moduļu un paplašinājumu, kuri ir saderīgi ar 1.5.6.* veikaliem. Spiediet šeit, lai lejupielādētu OpenCart 2.0!

Kā lejupielādēt un instalēt Open Cart 2.0
OpenCart jaunās versijas instalēšana var būt sarežģīta, bet izstrādātāji ir nodrošinājuši to, ka lietotāji var ātri un viegli izbaudīt lieliskās priekšrocības, ko sniedz OpenCart 2.0., radot instalācijas procesu, tik vienkāršu, cik iespējams.

Pirmais solis – Lejupielāde
Lai lejupielādētu OpenCart 2.0, dodieties uz OpenCart mājas lapu un nospiediet uz saites versijai 2.0. Saglabājiet zip failu savā datorā.

Otrais solis – Atarhivējiet
Tiklīdz zip fails ir saglabāts jūsu datorā, atarhivējiet to, lietojot jūsu iecienītāko atarhivēšanas programmu. Ja jums tādas programmas nav, tad iesakām lietot “7-Zip” – bez maksas pieejamo atarhivēšanas rīku.

Trešais solis – Augšupielādēšana
Kad jums ir visi nepieciešamie Open Cart 2.0. faili, jūs varat tos augšupielādēt uz jūsu servera. Lai veiktu šo darbību, ir nepieciešama FTP programma. Ja tādas nav, tad FileZilla ir ļoti populāra izvēle un ir iecienīta starp daudziem OpenCart lietotajiem.

Ceturtais solis – Datu bāze
Jūs varat izveidot datubāzi izmantojot šo instrukciju: Kā izveidot datubāzi? Atcerieties, pierakstīt detaļas, kuras lietojat, jo tās būs nepieciešamas nākamajiem soļiem!

Piektais solis – Konfigurācijas faili
Nākamajā solī, ir jāpārdēvē 2 konfigurācijas faili. Lietojot jūsu izvēlēto FTP programmu, pārdēvējiet config-dist.php uz config.php un admin/config-dist.php

Sestais solis – Automātiskā instalācija
Pēdējais solis ir palaist automātisko instalāciju. Atveriet jūsu iecienītāko interneta pārlūku un pievienojiet “/install” mājaslapas adreses beigās. Darot to, jums vajadzētu atvērt sekojošu lapu:

Licence

(6A) Licence
Nospiediet “Continue” pēc GNU licences izlasīšanas.

System

(6B) Priekš-Instalēšana
Priekš-Instalēšanas lapa pārbauda jūsu servera atbilstību pamata prasībām. Area IT hostings ir optimizēts OpenCart, bet uzstādot OpenCart uz citiem serveriem ir iespējamas potenciālas problēmas un var būt nepieciešamība sazināties ar savu hostinga nodrošinātāju. Pieņemot to, ka viss ir kārtībā, nospiediet “Continue” pogu.

Configuration

(6C) Konfigurācija
Pirmajā laukumā ierakstiet datu bāzes detaļas, kuras tika lietotas ceturtajā solī un otrajā sadaļā ierakstiet vēlamo administratora lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi. Tiklīdz visa informācija ir ievadīta, nospiediet “Continue” pogu.

Finished

(6D) Pabeigts!
Tas ir viss. Lai izdzēstu instalācijas direktoriju, atveriet savu FTP programmu un izdzēsiet /install mapi. Pieslēdzaties Jūsu administrācijas panelim, lietojot saiti pa labi, lai varētu sākt sava veikala izveidi!