Kā uzlabot mājaslapas pozīcijas Google ar SSL

Google reti atklāj precīzu informāciju par to, kas ietekmē mājaslapu pozīcijas meklēšanas rezultātos un galvenais uzsvars tiek likts uz nepieciešamību mājaslapu izstrādātājiem un SEO ekspertiem koncentrēties uz kvalitatīvu mājaslapu izveidi ar kvalitatīvu saturu.

Tomēr samērā nesen Google paziņoja, ka HTTPS izmantošana mājas lapā tiks uzskatīta par faktoru, kas ietekmēs pozīciju meklēšanas rezultātos. Šis solis palīdzēs interneta videi kļūt daudz drošākai, jo mājaslapu īpašnieki strādās pie tā, lai optimizētu savu mājaslapu reitingus.

Pēc HTTPS ieviešanas pēc noklusējuma visiem sniegtajiem pakalpojumiem, kā Search, Gmail, Docs u.c., kā arī HTTPS Everywhere iniciatīvas, Google turpina veicināt interneta vides drošību, veicot izmaiņas, kas atalgo to mājaslapu īpašniekus, kuru mājaslapas izmanto izmanto SSL.

Apkopojot iepriekš minēto – ja Jūsu mājas lapa ir pieejama, izmantojot HTTPS, tad tā ierindosies augstāk Google meklēšanas rezultātos.

Kas ir SSL?

SSL (Secure Sockets Layer) ir drošības tehnoloģija, ar kuras palīdzību tiek izveidots šifrēts savienojums starp web serveri un pārlūkprogrammu. Šis savienojums nodrošina, ka visi starp web serveri un pārlūkprogrammu nosūtītie dati ir privāti. To visbiežāk var redzēt kā "atslēgu" pārlūkprogrammā. Lai izmantotu HTTPS, Jūsu mājas lapai ir vajadzīgs SSL sertifikāts.

Ka iegūt SSL sertifikātu?

Tuvākajā nākotnē klasifikācijas signāla nozīme meklētāju algoritmos pieaugs un Google paziņojums šo efektu tikai paātrinās. Tagad ir labākais laiks, lai iegādātos SSL sertifikātu savai mājaslapai un izmantotu gan drošības priekšrocības, ko sniedz SSL sertifikāta izmantošana, gan arī iespēju paaugstināt savas mājaslapas pozīcijas Google rezultātos.

Area IT ļauj Jums viegli un ērti iegādāties SSL sertifikātu savai mājas lapai, sīkāka informācija ŠEIT